Domki

DOMKI

w Krainie Dobrej Energii już niebawem czekać na Was będą całoroczne, nowoczesne domki!

LOGO_BON_1

U NAS ZREALIZUJESZ SWÓJ BON TURYSTYCZNY!
JUŻ DZIŚ- ZAREZERWUJ WYPOCZYNEK NA WAKACJE 2022 🙂

Domki

w Krainie Dobrej Energii już niebawem czekać na Was będą całoroczne, nowoczesne domki modułowe, wykonane z kontenerów morskich. To rozwiązanie wpisuje się w misję naszej firmy – szerzenia świadomości społecznej, ekologicznego trybu życia oraz możliwości pomnażania swojego kapitału dzięki inwestycjom.

Zapraszamy Was do tej wspaniałej przygody w Krainie Dobrej Energii, tu wypoczniecie w komfortowych warunkach, ekonomicznych i funkcjonalnych domków.

Jesteśmy przekonani, że designerski styl, duże przeszklenia, dobrane barwy sprawią, że to będzie dla Was niezapomniane doświadczenie.

Domki będą 4-6 osobowe, z dwoma sypialniami, salonem z aneksem kuchennym oraz łazienką.

Jako, że chcemy szerzyć wysoką jakość świadczonych usług przez stworzenie dla Was miejsca do wspaniałego wypoczynku, a z drugiej strony miejsce gdzie możecie zainwestować i pomnażać z nami swój kapitał dajemy dwie możliwości – rezerwacji domku lub zarabiania razem z nami w systemie condo z gwarantowanym zyskiem 7% w skali roku.

Katalog domków

Na terenie naszego kompleksu powstaje osiedle składające się z 32 nowoczesnych, w pełni samowystarczalnych domków wypoczynkowych wraz z niezbędną infrastrukturą.

Obejmie ona alejkę spacerową dookoła jeziora, boiska sportowe, restauracje z tarasem widokowym, strefę SPA z basenem krytym i jacuzzi, saunę, place zabaw dla dzieci i inne obiekty, dzięki którym czas spędzony w Krainie Dobrej Energii będzie doświadczeniem zupełnie unikatowym w skali regionu.

 
Turystyczna Perła Dolnego Śląska wyposażona jest w kąpielisko oraz plażę, strefę gastronomiczną, wypożyczalnię sprzętu wodnego, łowisko, pole namiotowe oraz kempingowe.

 
Ośrodek przygotowuje dla gości szereg atrakcji, które sprawią, że ich pobyt będzie niepowtarzalny.

ZAREZERWUJ POBYT

ODWIEDŹ KRAINĘ DOBREJ ENERGII - ZAREZERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!

Zadzwoń do nas

+48 669 074 003

Wyślij do nas e-mail

biuro@krainadobrejenergii.pl

Spotkajmy się w Naszej Krainie

Jezierzany nr działki 140/2 59-220 Miłkowice