Kraina Dobrej Energii

Pierwsze skojarzenie jakie nasuwa nam się na myśl to Kraina Mlekiem i Miodem płynąca. Czy tak jest naprawdę ?

JAK DO NAS TRAFIĆ?

Ośrodek znajduje się w Jezierzanach w Powiecie Legnickim (woj. dolnośląskie).

Jeśli wybierzesz się do nas samochodem masz do dyspozycji parking znajdujący się bezpośrednio przy ośrodku. Jeśli natomiast męczy Cię rola kierowcy zapraszamy na wycieczkę pociągiem. Znajdujemy się bowiem w bliskim sąsiedztwie z peronem kolejowym na trasie Wrocław – Węgliniec.

Czas jaki spędzisz wówczas z rodziną rozpocznie się już w momencie wsiadania do wagonu. Przejażdżki pociągiem to ciągle niewątpliwe atrakcje dla dzieci. Może taką zafundować im przygodę ?

Ale zaraz, jeśli mowa o fundowaniu warto zaznaczyć, że w weekendy i święta koszt biletu Dolnośląskich Kolei płacisz tylko za trasę w jedną stronę. Kraina Dobrej Energii współpracuje z Kolejami Dolnośląskimi w ramach promocji #latozKD dzięki czemu, po okazaniu biletu od przewoźnika gwarantujemy wejście na ośrodek w promocyjnych cenach, a dodatkowo z biletem wejściowym, który otrzymacie na recepcji w naszym ośrodku macie zagwarantowany Powrót GRATIS!

Narodziny Gwiazdy

Projekt Krainy Dobrej Energii jest inicjatywą, która narodziła się z marzenia przywrócenia świetności kultowego dla regionu jeziora w Jezierzanach.

Twórcy projektu są mieszkańcami Gminy Miłkowice, w której znajduje się to właśnie jezioro. Wakacyjne kąpiele z przyjaciółmi, niedziele spędzone z rodzicami i rodzeństwem na plaży, bezkarne jedzenie lodów i nieustające szaleństwa nie są im obce. Dziś tego samego pragną dla swoich dzieci i swoich już rodzin. Sami spędzili tu dzieciństwo i młodość, od nauki pływania po pierwsze miłości. W zapleczach swoich pamięci mają wachlarze cudownych wspomnień. Dziś pragną się nimi z Wami podzielić. Reaktywacja jeziora możliwa jest tylko dzięki ich pasji i nieograniczonej liczby pomysłów.

Wybory miss dolnego śląska, zawody siatkarskiego przekładańca, zawody kulturystyczne oraz pierwsze zawody triathlonowe prowadzone pod okiem Jerzego Górskiego. Weekendowe imprezy, zajęcia i animacje dla dzieci oraz wieczory dla dorosłych jak karaoke, to tylko zalążek możliwości jakie daje Kraina Dobrej Energii.

Dlaczego tak dużo się tu dzieje ?

Założyciele otwarci są na pomysły i propozycje okolicznych firm, restauracji a przede wszystkim ludzi przyjeżdżających do ośrodka.

Od samego początku miejsce tworzone jest z zachowaniem norm i wymogów do przyjmowania gości z niepełnosprawnością, tak by każdy mógł skorzystać z uroków i usług oferowanych przez ośrodek.

W ciągu dwóch miesięcy podjęta została współpraca z wieloma grupami tj. Koleje Dolnośląskie, Decathlon, Restauracja Casa Poltino, Studio Pilates – Marcin Mokrzycki, Holi Holi Joga Szkoła Nauki Pływania Kraken, Szkoła Nauki Tańca Diamond Studio i wiele więcej.

Świadczy to o tym, że jest nas więcej. Więcej osób z chęcią do tworzenia wspólnego otoczenia do wypoczynku, zabawy, ciszy, po prostu spędzenia czasu.

Jest też miejsce na Twoje sugestie.

Czy Kraina ma zatem słodki smak mleka i miodu ?

Tak ma, gdyż pod pojęciem tego eliksiru kryje się płynący zewsząd uśmiech, radość bawiących się dzieci, beztroska. Wspólnie spędzony czas, którego w dzisiejszym świecie tak bardzo nam wszystkim brakuje. Zatrzymanie albo chociaż zwolnienie tempa życia.

Taka oto właśnie odrobina luksusu, na którą tutaj w Krainie wszystkich jest stać.

WIZJA

Istniejemy po to, aby inspirować i zachwycać poprzez ciągły rozwój, dbałość o siebie i otaczający nas świat. Dążymy do rozpoznawalności dzięki doskonałej jakości świadczonych usług i oferowanych produktów. Tworzymy Krainę, w której dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii zadbamy o to, by żyć zgodnie z naturą, a nie przeciwko niej. Budujemy miejsce, gdzie będziemy uczyć się i rozwijać umiejętności, które staną się nawykiem w naszym codziennym życiu. Zapewniamy przestrzeń dla każdego człowieka, tak by mógł znaleźć dla siebie to czego potrzebuje Jego dusza, umysł i ciało. By naładował się dobrą energią, która w tym miejscu zauważalna i dostępna jest na każdym kroku.

Odpowiedzią na zapytanie jaka jest Kraina Dobrej Energii będzie Gość, który będzie chciał do nas powrócić oraz kapitał, który ciągle będzie rósł.

MISJA

Kierując się sercem, wiedzą i doświadczeniem tworzymy komfort pracy oraz otwieramy przestrzeń do rozwoju i nowych szans biznesowych. Tworzymy miejsce, w którym będziemy uczyć się dbać o siebie i otaczający nas świat. To przestrzeń dla nas i naszych pokoleń, abyśmy mogli czuć się dumni z tego, że jesteśmy świadomymi ludźmi. Tworzymy ośrodek, który będzie Krainą z dobrą energią, w bardzo szerokim pojęciu tego słowa. Dobrymi ludźmi w obsłudze klienta, dobrym jedzeniem, dobrymi praktykami oraz nowoczesnym zapleczem. Wszystko dlatego, że chcemy inspirować i wywołać uśmiech. Pragniemy utrwalić pogląd, że ludzie są dobrzy, a w grupie nie ma rzeczy niemożliwych. Przyświeca nam zasada, że wszystko co robimy oparte jest na zaangażowaniu i uczciwości.

CEL

Stworzenie kompleksu ośrodków, które będą przyjazne środowisku - obiegu zamkniętego w zgodzie z naturą, który będzie wzorcem na skalę europejską. Powstanie miejsc do wypoczynku, pracy i biznesu dla lokalnej społeczności, jak i ludzi z dalszych zakątków. Zależy nam by sprostać wszelkim oczekiwaniom gości oraz osiągać znakomite wyniki finansowe. Celem jest wpisanie się w model nowoczesnego ośrodka rekreacyjnego zajmującego pozycję lidera innowacji na rynku. Ośrodka charakteryzującego się doskonałością przy współpracy z otoczeniem gospodarczym poprzez transfer wiedzy, środowiska i biznesu. Ośrodkiem atrakcyjnym dla otoczenia, poszukującym talentów i ludzi z pasją, rozwijającym kreatywność i wiedzę. Ośrodka, w który każdy będzie chciał inwestować swój czas oraz pieniądz.

PLAŻA I KĄPIELISKO

ponad 2000 m2 nowo usypanej piaszczystej plaży, która powstała w tym roku z ponad 3000 ton złotego piasku, w połączeniu ze specjalnie przygotowanym kąpieliskiem sprawia, że chciałoby się tu pozostać na dłużej.

DOMKI

w Krainie Dobrej Energii już niebawem czekać na Was będą całoroczne, nowoczesne domki modułowe, wykonane z kontenerów morskich. To rozwiązanie wpisuje się w misję naszej firmy – szerzenia świadomości społecznej, ekologicznego trybu życia oraz możliwości pomnażania swojego kapitału dzięki inwestycjom.

POLE KEMPINGOWE

powstało z myślą o tych, którzy chcieliby spędzić czas obcując z naturą. Stanowiska biwakowe w urokliwym miejscu w otoczeniu wody i drzew z dala od miejskiego zgiełku.

Czy to nie wygląda dobrze? Sprzwdź resztę naszych atrakcji!

STREFA GASTRONOMICZNA

wszystkich naszych Gości zapraszamy do odwiedzenia znajdującej się przy plaży strefy gastronomicznej, gdzie czeka jedzenie zarówno z foodtrucków jak i specjalnie przygotowanego na ten sezon kontenera gastronomicznego oferującego szeroką gammę posiłków i napojów.

ŁOWISKO

Nasze jezioro to idealne miejsce do przysłowiowego „moczenia kija” zarówno dla młodych amatorów wędkowania jak i starych wyjadaczy. Bogata w różnorodne gatunki ryb (m.in. węgorz, karp, szczupak, karaś, płoć) woda już nie raz zaskoczyła wędkarzy.

ZARABIAJ Z NAMI W SYSTEMIE CONDO - GWARANTOWANY ZYSK

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

ODWIEDŹ KRAINĘ DOBREJ ENERGII - ZAREZERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!

Zadzwoń do nas

+48 669 074 003

Wyślij do nas e-mail

biuro@krainadobrejenergii.pl

Spotkajmy się w Naszej Krainie

Jezierzany nr działki 140/2 59-220 Miłkowice