ŁOWISKO

Nasze jezioro to idealne miejsce do przysłowiowego „moczenia kija”

Łowisko

Nasze jezioro to idealne miejsce do przysłowiowego „moczenia kija” zarówno dla młodych amatorów wędkowania jak i starych wyjadaczy. Bogata w różnorodne gatunki ryb (m.in. węgorz, karp, szczupak, karaś, płoć) woda już nie raz zaskoczyła wędkarzy.

Poza licznym zarybieniem pasjonaci przyrody mogą napotkać takie okazy jak kaczki krzyżówki, łyska zwyczajna, czernice oraz raki, małże i wiele gatunków ptaków, które swym śpiewem umilają czas nad wodą.

Kolejnym i niedalekim w swej przyszłości  etapem rozbudowy strefy wędkarskiej jest stworzenie 10 domków całorocznych dedykowanych właśnie dla wędkarzy. Umiejscowionych bezpośrednio przy linii brzegowej wyposażonych w łazienkę, sypialnię, kuchnię i co najważniejsze taras na wodzie z miejscem na grilla by ta atrakcja sprawiała jeszcze więcej przyjemności i komfortu.

Poza domkami w planach mamy stworzenie dodatkowych 10 pomostów wyłaniających się z porastających strefę ciszy pasm trzcin tak by każdy wędkarz miał swój indywidualny kącik do oddawania się pasji.

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni, że czas rozpocząć przygotowania nad pierwszymi zawodami wędkarskimi w Krainie Dobrej Energii 😊

CENNIK & REGULAMIN

Zapoznaj się z obowiązującym cennikiem oraz regulaminem ośrodka wypoczynkowo-rekreacyjnego Krainy Dobrej Energii w Jezierzanach

Kliknij aby powiększyć.

ZAREZERWUJ POBYT

ODWIEDŹ KRAINĘ DOBREJ ENERGII - ZAREZERWUJ POBYT JUŻ DZIŚ!

Zadzwoń do nas

+48 669 074 003

Wyślij do nas e-mail

biuro@krainadobrejenergii.pl

Spotkajmy się w Naszej Krainie

Jezierzany nr działki 140/2 59-220 Miłkowice